Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
165.00 €

Madhësia

100ML

Sasia

Apliko

Një parfum apotropaik me veti relaksuese si përkëdhelja e dashur e një nëne. Ka fuqi magjike për të larguar ndikimin e shpirtrave të këqij .

Brand CANTO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-010522
Forum