Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
87.10 €

Madhësia

30ML 02 IVORY
50ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Shpërthimet kozmike përplasen me tërheqjen magnetike, duke krijuar një aromë varësie të përjetuar si kurrë më parë.

Brand THIERRY MUGLER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum