Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
17.45 € 34.90 €

Ngjyra

132
202
319
356
378
382
422

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

L'absolu Gloss Cream është një shkëlqim progresiv i buzëve që ndërthur veçoritë e një artikulli për përbërjen dhe kujdesin për buzët e firmosur nga marka Lancôme. Qëndron në buzë për një kohë jashtëzakonisht të gjatë. U jep atyre një ngjyrë aktive, falë formulës të pigmentuar dhe kremoze me një përfundim të ndritshëm. Ky shkëlqim i buzëve përmban gjithashtu vaj që hidratojnë buzët. Shkëlqim unik dhe buzë hidratuese - përfitoni këto përfitime duke përdorur L'absolu Gloss Cream!

Brand LANCOME
Ngjyra 356
Fytyra N/A
Group Id A-011725
Forum