Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
117.00 €

Madhësia

50ML 103N
100ML SABLE

Sasia

Apliko

Përbërja e Dior Addict Eau Fraîche hapet me notat e ndezura të agrumeve të Grejpfrutit të ëmbël dhe të thartë të rritur me butësinë e Bergamotit Kalabrian.Zemra e saj e larmishme, njëkohësisht e mprehtë dhe me lule, zbulon një buqetë delikate të Freesia dhe Zambakëve të Luginës.

Brand DIOR
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-012741
Forum