Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
139.50 €

Madhësia

50ML SABLE

Sasia

Apliko

Diorissimo Eau de Parfum është një shprehje e re e origjinalit Diorissimo Eau de Toilette. Është më e pasur, më e thellë dhe më intensive, me një notë zemre më dominuese me lule jasemini.

Brand DIOR
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-012781
Forum