Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
111.09 €

Madhësia

100ML 055
30ML 055
50ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Dhe ti, çfarë do të bëje për dashuri? Ky Eau de Parfum është një deklaratë me lule dashurie. Në zemrën e aromës, bukuria e freskët, sensuale e trëndafilit Grasse ndërthuret me trimërinë e Damaskut. Ato janë të endura me bergamot kalabriane, trëndafila të gjallë nga Guiana Franceze, dhe piper rozë nga ishujt e bashkuar.

Brand DIOR
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-012839
Forum