Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 1
69.40 €

Madhësia

100ML
50ML

Sasia

Apliko

Thithni aromën e fitores me Invictus, aromën mashkullore nga Paco Rabanne. Kjo aromë sensuale dhe e freskët përshkruan një vizion modern të mashkullorisë. Invictus është një përplasje e papritur e botëve dhe e ndjesive. Ai është një takim befasues midis dy blloqeve: majat më të freskëta të grejpfrutit dhe notat sensuale të zemrës së drurit guaiac dhe patchouli. Invictus është një aromë me të vërtetë magnetike prej druri-ujore që mishëron forcë mashkullore - thelbin e një kampioni.

Brand PACO RABANNE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001394
Forum