Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
11.20 € 22.40 €

keyword.

30 ML 350 BISQUE
50 ML 350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një hidratues thellësisht ushqyes që ndihmon në mbushjen e rezervave të hidratimit të lëkurës. Mundësuar nga teknologjia Auto-Rimbushëse, kremi i fytyrës përdor Kafein për të stimuluar dhe forcuar pengesën hidratuese, ndërsa acidi hialuronik ruan ujin në qelizat e lëkurës për 72 orë. Formula e xhelit lë pamje të shëndetshme dhe të mbushur me dritë natyrale. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Group Id A-015498
Forum