Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
109.70 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

E pasur me polifenole me origjinë natyrale nga një përzierje çajesh jeshil, të bardhë dhe rooibos, ky serum lufton mungesën e tonifikimit dhe elasticitetit. Ai përmban ekstraktin e irisit antioksidues për të ofruar një efekt shtrëngimi të menjëhershëm.

Brand DIOR
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum