Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
111.70 €

keyword.

30 ML

Sasia

Apliko

Serumi i fytyrës Intense Rescue është serumi i parë* intensiv i vajit për rimbushjen e lipideve, i cili forcon barrierën e lëkurës për të ndihmuar në riparimin e thatësisë në sipërfaqen e lëkurës dhe ruajtjen e hidratimit.

Brand DIOR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum