Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
81.90 €

Madhësia

30 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY
75 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Roberto Cavalli lansoi një aromë të re në 2012, e quajtur thjesht Roberto Cavalli Eau de Parfum. E krijuar për gratë që duan të vërehen dhe që preferojnë të veshin fustane Cavalli.

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum