Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
77.60 €

Ngjyra

200 ML

Sasia

Apliko

Formuluar me gjalpë mango dhe agjentë hidratues, ky locion trupi siguron hidratim afatgjatë për ta mbajtur lëkurën të butë dhe të zhdërvjellët, dhe lë pas një gjurmë delikate të notave magjepsëse dhe sensuale të Hypnotic Poison. Një aromë misterioze, shishja Hypnotic Poison është një ikonë absolute, mishërimi i zjarrtë i frutit të ndaluar.Locioni i Trupit Silky e riinterpreton këtë gur të çmuar me një shishe në një nuancë krejtësisht moderne të kuqes së ndezur dhe të gjallë.

Brand DIOR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-015238
Forum