Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
109.10 €

Ngjyra

150 ML

Sasia

Apliko

Dior zbulon kremin e trupit J'adore les Adorables, një krem hidratues i bërë me 92%* përbërës të prejardhjes natyrale.Formula e tij, e mbushur me dyll jasemini dhe ekstrakt pambuku, sjell rehati dhe butësi në lëkurë. Kremi depoziton me delikatesë notat e luleve të J'adore për një aromë që zgjat gjatë gjithë ditës. Tekstura e kremit të trupit, e freskët dhe mbështjellëse, ofron një moment të privilegjuar ndijor.Shishja e saj e hollë e qelqit i bën jehonë formës ikonike të perlës J'adore.

Brand DIOR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029855
Forum