Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
71.00 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Krem i Avancuar Génifique për sytë mund të ndihmojë në luftimin e shenjave të lodhjes, duke i targetuar ato. Rrudhat shfaqen të reduktuara dhe kontura e syve duket më e re, e pushuar dhe më shumë shkëlqim.

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum