Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
34.90 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Kjo formulë e butë, e lëngshme, me dy faza shpërndan shpejt përbërjen e papërshkueshme nga uji ndërsa pastron butësisht zonën e syve, duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë. Me dy faza, formula largon shpejt mbetjet dhe përbërjen madje edhe rezistente, ndërsa lë lëkurën të ndjehet e butë dhe duket e qetë. I papërshkueshëm nga uji, i përshtatshëm për përdoruesit e syve të Lëkurës së ndjeshme dhe lenteve të kontaktit.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002966
Forum