Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
82.80 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Apliko

Një kremë ditore që siguron një veprim të plotë forcues falë ekstraktit të luleve kangur - një zbulim i ri bimor i njohur për fuqinë e tij rigjeneruese për të ngritur dhe minimizuar rrudhat.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum