Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
85.80 €

Madhësia

30ML
50ML
90ML

Sasia

Apliko

Frymëzuar nga një kombinim i aromave të luleve të preferuara të Donatella Versace, Bright Crystal është një përzierje e freskët, sensuale e yuzu-s dhe ftohësit të freskët të përzier me lulëzime qetësuese të bozhureve, magnolisë dhe lules së zambakut, ngrohur me nota të miskut dhe qelibarit.

Brand VERSACE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001686
Forum