Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
63.00 €

Madhësia

100 ML
50 ML

Sasia

Apliko

D by Diesel është aroma e re për mendjet alternative, e krijuar për të vepruar për një të ardhme më të mirë, universale si një palë xhinse. D by Diesel është interpretimi sensual nuhatës i xhinseve të preferuara të dikujt që i jep të gjithëve besimin dhe lirinë për të vepruar ndryshe. Pavarësisht gjinisë, aroma përshtatet dhe sublimon të gjitha llojet e lëkurës, duke lënë një gjurmë të paharrueshme në mendjet e të tjerëve.

Brand DIESEL
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-028308
Forum