Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
32.05 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
30 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky parfum hapet me një notë të lartë të mandarinës, e vlerësuar për aromën e saj të agrumeve dhe ndërmarrjet e ëmbla të lezetshme. Zemra lulëzon me osmanthus, një lulëzim aromatik i Azisë Lindore i njohur për aromën e saj me kajsi. Shënimet bazë të kakaos dhe fasulit të pjekur tonka japin një përshtypje të qëndrueshme.

Brand BOSS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-017213
Forum