Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
52.65 € 105.30 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kakao magnetike absolute vibron në zemër të Boss The Scent Private Accord for Him ndërsa shënimet e xhenxhefilit dhe frutave maninka ekzotike kombinohen me moka të sofistikuar. Spritz në pikat e pulsit për një aromë joshëse që zgjat gjatë ditës.

Brand BOSS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum