Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
21.35 € 42.70 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Merrni një çehre rrezatuese me këtë Primer të lehtë hidratuese që lë lëkurën të ndjehet e qetë dhe e përgatitur për aplikimin e pudes ne fytyre. Kjo formulë e freskët ofron një ndjenjë qetësuese dhe hidraton lëkurën për 24 orë *, duke ndihmuar që ta lëmë të duket e butë dhe të shkëlqej

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum