Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
41.60 €

keyword.

05

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një skuqje kremi e rrahur me ajër që shndërrohet në një pudër të qëndrueshme, pa peshë, që merr frymë, me një fund të butë mat.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 05
Fytyra N/A
Group Id A-017615
Forum