Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
79.20 €

Madhësia

40ML 350 BISQUE
100ML 350 BISQUE
60ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

I mbushur me forcën e tërheqjes së një njeriu me stil dhe sensualitet, kjo aromë e freskët, me dru është me shënime të ndritshme tëbergamotit ngazëllyes, xhenxhefilit dhe vetiverit. Një aromë kontrastesh është një kombinim unik i luksit, artit dhe modernitetit që nxjerr një elegancë të përjetshme.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum