Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
167.30 €

Madhësia

50 ML SABLE
100 ML SABLE

Sasia

Apliko

Një lëkurë e dallueshme me lule, Ombre Leather Parfum intensifikon aromën origjinale, duke bashkuar lulet e ngrohta të lëkurës me drurët. Ky parfum bashkon lëkurën e zezë me gjethe të fuqishme vjollce dhe dru kedri sensual të veshur me një nuancë duhani jeshil - duke kapur sensualitetin e shfrenuar të perëndimit amerikan.

Brand TOM FORD
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-026581
Forum