Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
190.47 € 272.10 €

keyword.

30 ML 055

Sasia

Apliko

Serumi Absolue Oleo ka përbërje të ektrakteve te tre trendafilave: Trendafilave Lancome , Centifolia dhe trendafilave Damascena.Zbuloni . Radiance Regenerating Oleo-Serum: efikasiteti i lëkurës sonë rigjeneruese të shkëlqimit të pasuruar me vajra.Duke sjellë së bashku ekspertizën shkencore, strukturën sensoriale dhe përbërësit që rrjedhin nga natyra, Lancôme shpik Oleo-SerumVaj esencial i agrumeve dhe vaji i shkëlqyeshëm Camellia injektohen në strukturën tonë të re oleo e cila rigjeneron rrezatimin e lëkurës dhe ushqen lëkurën me lagështi. Lëkura ndihet e butë kur preket, me shkëlqim të rigjeneruar. Ndihet më e shëndoshë dhe elastike. Sublime Radiance Regenerating Oleo-Serum, hapi juaj i parë për lëkurën e bukur..

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum