Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
25.50 €

keyword.

50 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Moisturizer ynë i lehtë shkrihet me lehtësi në lëkurën tuaj me mirësinë e dhënë nga natyra. Dhe, ne kemi përdorur kompleksin tonë të ri të Lëkurës së Shëndetshme [Brenda & Jashtë] që përmban ujë organik kokosi për të ushqyer lëkurën dhe ekstraktin e Alpenrose për të detoksikuar.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum