Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
186.40 €

Madhësia

100 ML 055
50 ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Mirësevini në Liberty Island - aromë e harlisur dhe e gjallë e Verës '16 e Bondit Nr.9, duke festuar ishullin më të famshëm në botë, shtëpia e simbolit më të njohur në botë të lirisë-Statuja e pishtarit të Lirisë.Një përzierje e gëzueshme, ngazëllyese, liridashëse, mashkull-femër, e përzier me verë, plot me shënime të harlisura dhe të prekshme të lule-frutave.

Brand BOND
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum