Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
110.70 € 106.10 €

Madhësia

30 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY
75 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Eksploroni një aromë të mrekullueshme të ndjesive të pastra! La Nuit Tresor a La Folie shpalos shënimet e saj në një simfoni të mrekullueshme ku trëndafili lëshon sharmin e saj tërheqës të shkrirë me ëmbëlsinë e jashtëzakonshme të pulsimeve të vaniljes përpara ngrohtësisë përfundimtare të rezonjës së qelibarit

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum