Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
113.00 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Kremi dite për zbutjen e rrudhave Benefiance SPF 25 korrigjon rrudhat në 2 javë për një lëkurë më të trashë, më të lëmuar dhe më rinore në pamjen e saj. Kërkimi dhe inovacioni i Shiseido në neuroshkencën dhe shkencën e lëkurës ndihmuan në krijimin e ReNeura Technology+, e cila mund të gjendet në të gjitha produktet Benefiance. Kjo teknologji rizgjon sensorët e lëkurës tuaj në mënyrë që ajo të mbetet e përgjegjshme ndaj kujdesit të lëkurës si menjëherë ashtu edhe me kalimin e kohës.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-018439
Forum