Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
98.50 €

keyword.

50 ML 453

Sasia

Apliko

Kremi zbutës i rrudhave Benefiance korrigjon rrudhat brenda 2 javësh për lëkurën më të butë, dhe më rinore në pamjen e saj. Kërkimi dhe inovacioni i Shiseido në neuroshkencën dhe shkencën e lëkurës ndihmuan në krijimin e ReNeura Technology +, e cila mund të gjendet në të gjitha produktet e Benefiance. Kjo teknologji zgjon senzorët e lëkurës tuaj në mënyrë që të mbetet e përgjegjshme për kujdesin e lëkurës si menjëherë ashtu edhe me kalimin e kohës. Ai gjithashtu përmban Kompleksin tonë KOMBU- kërcyes për të synuar mekanizmin e brendshëm të lëkurës të formimit të rrudhave.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum