Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
126.10 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Një hidratues intensivisht ushqyes, me shumë efekte, i mbushur me kompleks tri-peptide, për të nxjerrë në pah lëkurën me shkëlqim, të shëndoshë, të butë dhe më elastike.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-018118
Forum