Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
78.90 € 77.50 €

Madhësia

50 ML 055
100 ML 055

Sasia

Apliko

BOSS Bottled Infinite përfaqëson aspiratën e Njeriut të Sotëm për t'u lidhur me vetveten e tij të brendshme. Një parfum energjik dhe sensual që ndërthur freskinë e citrusit dhe intensitetin e shënimeve aromatike, të drurit.

Brand BOSS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum