Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
90.37 € 129.10 €

Madhësia

75 ML 350 BISQUE
50 ML 350 BISQUE
30 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Shprehja më e re e sensualitetit varësues të Giorgio Armani, Armani Code Femme Absolu shkrihet në lëkurë me një përzierje tërheqëse të xhenxhefilit pikant, tuberozës së egër dhe jaseminit të ngrohtë.

Brand ARMANI
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum