Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
124.70 €

Madhësia

50 ML
30 ML

Sasia

Apliko

Boss The Scent For Her Magnetic nga Hugo Boss është një aromë ekskluzive për femra. Nota e sipërme është Osmanthus, notat e zemrës janë Ambrette (Musk Mallow) dhe myshku, ndërsa notat bazë janë qelibar dhe myshku i bardhë. Ky kombinim unik i notave krijon një aromë magnetike dhe tërheqëse që është perfekte për një grua me vetëbesim dhe stil. Paraqitur në një shishe ngjyrë vjollce të errët me një kapak ari të akullt, kjo thekson efektin dhe do të mbahet mend. Lëreni veten të magjepseni nga Boss The Scent For Her Magnetic dhe ndjehuni si një shef.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029261
Forum