Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
44.90 €

keyword.

50 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Aqua bounce është një krem hidratues i lëngshëm që thith shpejt dhe shëron intensivisht lëkurën e ashpër dhe lëkurën e thatë duke e mbajtur me lagështi për një lëkurë të butë me pamje më të shëndetshme. Jeta juaj intensive ndikon në lëkurën tuaj: lëkurë të thatë, ngushtësi dhe shenja të dehidrimit. I mbushur me përbërës ekskluziv të Biotherm Life Plankton ™ ujë dhe acid hialuronik, kthimi i ujit rrit aftësinë natyrore të lëkurës tuaj për t’u rikthyer mbrapsht. Në çast, rigjeni hidratimin dhe mbushjen maksimale, lëkurë të lëmuar dhe hiqni qafe pjesët e thata të lëkurës. Formula jonë e formës së kujtesës tërheq dhe ruan lagështirën 24 orë për lëkurën tuaj të dehidratuar, duke e bërë ujin të vërehet nga hidratuesi më i mirë i fytyrës për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-018784
Forum