Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
188.93 € 269.90 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Një ‘mini ngritje’ luksoze nga La Mer. Ky serum i butë i syve ngreh dhe rinovon dukshëm për një pamje të re të gjallë. Duke ngritur dhe forcuar ndjesinë e kontureve natyrale të syve, ky trajtim preciz me një kompleks të Stretch Matrix ngre pamjen e zonës së syve.

Brand LA MER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum