Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
31.00 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Aqua pure është një krem hidratues lëng që thith shpejt dhe shëron intensivisht papërsosmëritë e lëkurës dhe sebumin e tepërt për një lëkurë të pastër me pamje më të shëndetshme. Jeta juaj intensive ndikon në lëkurën tuaj: tejkalimi i sebumit, poret e zgjeruara dhe papërsosmëritë e lëkurës. I mbushur me përbërës ekskluziv të Biotherm Life Plankton ™ ujë dhe acid salicilik, uji i pastër është krijuar për të rafinuar strukturën e lëkurës. Pas 7 ditësh, pamja e poreve të zgjeruara është më pak e dukshme, lëkura është më pak e shkëlqyeshme për një lëkurë me vesë me pamje më të shëndetshme. Ky lëng hidratues me thithje të shpejtë vepron në lëkurën e dehidratuar për të shëruar papërsosmëritë e lëkurës, poret e zgjeruara (i njëjti koment) dhe riekuilibron sebumin e tepërt. E lë lëkurën të ndihet super e pastër + super e hidratuar duke e bërë atë hidratuesin tonë më të mirë të fytyrës për lëkurë të pastër.

Brand BIOTHERM
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum