Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
24.70 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Pastrues kremoz, për lëkurën me vaj, me bimë alpine pastruese që vijnë nga ferma jonë, Le Domaine Clarins, dhe pastrim natyror Organik Saponaria - që lejon që formula të jetë pa sapun dhe pa SLS - uji aktivizohet në një shkumë të butë që butësisht dhe në mënyrë efektive heq papastërtitë, grimin dhe ndotjen. Formuluar me ekstrakt Organik Meadowsweet matës dhe granula blu pastruese të poreve të bëra me acid salicilik për ta lënë lëkurën të ndihet e freskuar, pa shkëlqim dhe e pastër nga pacenimi.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum