Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
82.10 €

Madhësia

100 ML 055
50 ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

CALVIN KLEIN WOMEN Eau de Parfum Intense është një përsëritje e guximshme dhe sensuale e GRUAJE. Duke shfaqur lulëzim portokalli dhe vjollcë mbi një bazë të drurit të sandalit, kjo aromë e gjallë u krijua për gratë që janë pasionante dhe të guximshme.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum