Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
136.80 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Black Orchid Parfum është një udhëtim i intensifikuar olfaktiv duke festuar trashëgiminë ikonike të aromës origjinale të Tom Ford, Black Orchid Eau de Parfum. Efekti i tij afrodiziak ngre lulet më të pakapshme dhe më të errëta në lartësi të reja joshëse - duke zbuluar një shprehje të zmadhuar të kumbullës së zezë dhe luleve të fuqishme ylang-ylang të zhytura në rum të artë. Paraqitur në një shishe ari, dhe frymëzuar nga një interpretim modern i arkitekturës së viteve 1920 dhe 1930.

Brand TOM FORD
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum