Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
130.70 €

Ngjyra

20 ML SABLE
75 ML SABLE
30 ML SABLE
50 ML SABLE

Sasia

Apliko

Zhvilluar pas 20 vitesh nga hulumtimi më i avancuar, serumi ikonik kundër plakjes së fytyrës së Lancôme - Génifique i Avancuar është pasuruar me miliona fraksione probiotike, përfshirë Ekstrakte të Yeast- & Bifidus.Në vetëm 7 ditë, ju keni lëkurë dukshëm më të re dhe rrezatuese.Pas vetëm një shishe, rikuperim më të shpejtë aktiv të mikrobiomave për një lëkurë më të fortë dhe më të re në pamje

Brand LANCOME
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-019845
Forum