Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
336.70 €

keyword.

60 ML

Sasia

Apliko

Një krem ??i pasur fytyre me një teksturë unike transformuese që redukton dukshëm rrudhat dhe linjat e imta, ndërsa rinovon lëkurën me qëndrueshmëri, shkëlqim dhe hidratim 24-orësh.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-018122
Forum