Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
54.90 € 97.20 €

Madhësia

30 ML
100 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Burberry London Eau de Parfum është një aromë me lule-e freskët dhe elegante. Shënimet e thella të zemrës me lule tiare, jasemini dhe bozhure janë të ngritura me një pëshpëritje të freskët të klementinës. Shënimet diellore të drurit të sandalit, muskut dhe patchoulit shtojnë një ngrohtësi delikate për të krijuar një aromë të veçantë dhe frymëzuese.

Brand BURBERRY
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-020976
Forum