Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
69.90 €

Madhësia

30 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY
80 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Bashkëkohor dhe fuqizues, BOSS Alive është një ftesë për të jetuar jetën në maksimum, duke përfshirë shënime të kumbullës, vaniljes, jasemines dhe mollës. Përfshijeni këtë aromë në çdo ritual mëngjesi për një aromë të shpërthyer me energji pozitive.

Brand BOSS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum