Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
41.50 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Locion i parë mbrojtës UV që bëhet më i fortë kur ekspozohet ndaj nxehtësisë së jashtme, ujit dhe djersës, ndërsa mbetet krejtësisht i padukshëm në lëkurë. SPF 30

Brand SHISEIDO
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum