Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
19.45 € 38.90 €

keyword.

350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky balsam ushqyen buzët e thata, për një rehati maksimale dhe të qëndrueshme. Me përdorim të përditshëm, zbut buzët ditë pas dite dhe ndihmon për të rritur pigmentin tuaj natyral të buzëve.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum