Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
41.70 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Falë brushës sonë të re të madhe dhe të lakuar, qerpikët janë të rregulluar për një kohë të gjatë.Ajo siguron kontakt të plotë me qerpikët për veshjen përfundimtare të tyre në një vello të bukur dhe ngazëllyese.

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum