Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
9.10 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Aqua Pure Flash Mask është një maskë hidratuese e lëkurës së dytë që infuzon thellë lëkurën me hidratim intensiv, i mundësuar nga kombinimi i Acid Salicilik dhe ujit probiotik Life Plankton, për lëkurë të pastër në një aplikim. Një maskë fletë është e mjaftueshme për të rimbushur dhe rafinuar thellësisht lëkurën tuaj, me poret që duken më të ngushta, më pak të dukshme dhe lëkura duket e pastruar dhe e freskët.

Brand BIOTHERM
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum