Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
95.40 €

Madhësia

30 ML
50 ML
90 ML

Sasia

Apliko

NARCISO Eau de Parfum Ambrée është një aromë e ndritshme që zbulon ngrohtësinë e gjallë të një lëkure të puthur nga dielli. Në të, zemra nënshkruese e miskut të Narciso Rodriguez është e rrethuar nga një marrëveshje frangipani, ylang-ylang, qelibar dhe kedri për të krijuar një aromë magnetike. Eau de Parfum Ambrée e re NARICSO zbulon sensualitetin e një gruaje rrezatuese dhe të sigurt.

Brand NARCISO RODRIGUEZ
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum