Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
86.70 €

Madhësia

100 ML 350 BISQUE
50 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Lindur në një përzierje violete e lë absolut dhe të tymosur Vetiverin. Erëza e xhenxhefilit, kripa minerale, shkëlqimi i një note moderne drunore.Këto akorde të sofistikuara dhe moderne janë frymëzuar nga vetë romët: qyteti ku eleganca ka qenë gjithmonë e ndërthurur me modernitetin, ku klasicizmi zmadhohet nga jeta e hidhur dhe e gjallë. Një kimi delikate dhe akoma e paharrueshme që tani është kapur në shishe të mrekullueshme.Shishja është projektuar me zbukurimin ikonik Valentino, frymëzuar nga arkitektura rome, e cila është nënshkrimi i Valentino Couture.

Brand VALENTINO
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum